Critérium fédéral

N1 Elite Dames B (F) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1HAUSHALTER Melissa1741ETIVAL ASRTT360 A
2CARIOU Mathilde1490TT LOPERHETOIS280 A
3GASQUEZ Juliette1728MARLY LE ROI US200 A
3AL HAMRA Marose1710MARLY LE ROI US200 A
5AVIT Claire marie1699COUTANCES JA TT140 A
5FARCY Lucie1575BETHUNE-BEUVRY ASTT140 A
5RAY Sofia1533AL ECHIROLLES-EYBENS TT140 A
5PENNEC Julie1605TT LOPERHETOIS140 A
9FOELS Hélène1614SU SCHILTIGHEIM TT80 A
9CHAILLOU Emma1531PL VILLETTE PAUL BERT80 A
9DELEUSE Laëticia1491ARGENTAN BAYARD80 A
9BERGER Aline1468STADE CLERMONTOIS80 A
9MELQUIONI Marine1449VAL D'OZON TENNIS DE TABLE80 A
9MAUGEIN Claire1466CA BEGLAIS80 A
9GUILBAULT Hélène1518MURS ERIGNE ASITT80 A
9BONHOMME Caroline1594IGNYSSOISE ASS. PONGISTE80 A
17MATHIEU Jeanne1619ETIVAL ASRTT40 A
17CHAMPOUX Mélanie1526ST QUENTIN TT40 A
17LAURANT Marine1451Ste GENEVIEVE SP40 A
17DUROYON Coline1491BRETEUIL WG TT40 A
17GIDNEY Megan1514Poitiers TTACC 8640 A
17JONCOURT Mathilde1515RENNES CERCLE PAUL BERT 40 A
17MARTIN Mathilde1547ENTENTE SAINT PIERRAISE TT40 A
17COLSON Manon1597CHALONS-EN-CHAMPAGNE TT40 A
25GLATKA Laura1800ROMAGNE (LA) - S.S.20 A
25LAUNAY PEY Nina1487ARGENTAN BAYARD20 A
25DELOR Paula1239EAUBONNE CSM20 A
25ANE Charlotte1135TT BLAGNACAIS20 A
25FERREIRA Emeline1360PRADES ST GELY TT20 A
25GUILLOTEAU Laura1384Moncoutant-Moutiers SA20 A
25JANIAUD Adele1388JULIEN LACROIX TT20 A
25CHARIL Anaïs1445MONTJEAN Tennis de Table20 A
25GHIO Caroline1450U.S.MONTAUBAN T.T.20 A
25THAUVIN Romane1468VINEUIL SPORTS / SUEVRES TT20 A
25VERGNE Mélissa1665ERMONT-PLESSIS BOUCHARD TT20 A
25WITZ Hélène1699SU SCHILTIGHEIM TT20 A
37PICOT Céleste1547LEVALLOIS SPORTING CLUB TT10 A
37GLEMBA Agathe1473BETHUNE-BEUVRY ASTT10 A
37REBIC Elisa1370Poitiers TTACC 8610 A
37FASILLEAU Fiona1396T.T. JOUE-LES-TOURS10 A
37PRAVAZ Cathline1328ASNANS BEAUVOISIN TT10 A
37MARTIN Lucie1280Poitiers TTACC 8610 A
37CHARTOIRE Marie1259E. CEYRAT10 A
37GROULT Lucile1318LYS LILLE METROPOLE CP10 A
37IOPETI Elodie1329NEUVES MAISONS TT10 A
999ROCHER Aline1752MARLY LE ROI US0 A
999FESSELET Celia1408ENTENTE RHODANIENNE T T0 A
999MENANTEAU Marie1696T.T. JOUE-LES-TOURS0 A

N1 - 11 ans Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1FESSENMEYER Noa1216SAG CESTAS360 A
2SERINGE Timeo1015ANNECY TENNIS DE TABLE280 A
3BELLA Maheïdine1161RONCQ ULJAP200 A
3COTON Flavien870BRUILLE CTT200 A
5LAINE-CAMPINO Clement1243OLIVET USM TT140 A
5GOUJON Louka913GRESIVAUDAN BELLEDONNE TT140 A
5PERLI Robin1077U.S.T.T. SASSENAGE140 A
5ATTIMON Antoine1186ST NAZAIRE LEON BLUM TT140 A
9HEURTIN Flavien1020BRESSE PING - TENNIS DE TABLE80 A
9GROLLEAU Lucas911JEUMONT PPC80 A
9CEDAT Theau949Angoulême TTGF80 A
9NOIRAULT Antoine988Périgné TT80 A
13RUDER Mathéo1005FCJ BOOTZHEIM40 A
13PRUDHOMME Arno982JARNISY TENNIS DE TABLE40 A
13LE NOURS Hanqiu848F.L. LANESTER40 A
13RIVIERE-FAURE Noha913MARLY LE ROI US40 A
13LURIOT Pacome798OLIVET USM TT40 A
13KHELIFI Amine979PPC VILLENEUVE40 A
19BOUYER Eliott973NANTES ST MEDARD DOULON20 A
19LACROIX Quentin841JULIEN LACROIX TT20 A
19GUERRAND Valentin833TT BLAGNACAIS20 A
19NASR Antoine819ST QUENTIN TT20 A
19LANCON Hugo819FLINES LEZ RACHES PPC20 A
19NGUYEN Alexandre814BOURGETIN CTT20 A

N1 - 12 ans Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1ANQUETIL Mathis1575Niort Tennis de Table360 A
2BATIX Ylane1574CLUB TT COGOLIN280 A
3COTON Adrien1370BRUILLE CTT200 A
3PETEY Alexis1289C CULT DANJOUTIN200 A
5ANQUETIL Quentin1530Niort Tennis de Table140 A
5RAY Tony1310T.T. BOURGOIN JALLIEU140 A
5PITAVAL Yanis1350Club Tennis Table BELLEY-YENNE140 A
5BENCHAT Marius1357LISIEUX ASTT140 A
9GILLES Sohan1337NEUVES MAISONS TT80 A
9GOUJON Louka913GRESIVAUDAN BELLEDONNE TT80 A
9NOIRAULT Antoine988Périgné TT80 A
9BELLA Maheïdine1161RONCQ ULJAP80 A
9FESSENMEYER Noa1216SAG CESTAS80 A
9LAFFAILLE Louis1334BEZIERS TENNIS DE TABLE80 A
9BUTRUILLE Paul1322Chatellerault ASTT80 A
9VAN-LOOY Samuel1315SAINT LAURENT BLANGY TTI80 A
17JANUS Krzysztof1483BOULOGNE BILLANCOURT AC40 A
17SAINT-MARCOUX Andrea1112ENTENTE SAINT PIERRAISE TT40 A
17GLEMBA Simon1093BETHUNE-BEUVRY ASTT40 A
17DECROIX Leo1206ST QUENTIN TT40 A
17LURIOT Pacome798OLIVET USM TT40 A
17NGUYEN Alexandre814BOURGETIN CTT40 A
17CEDAT Theau949Angoulême TTGF40 A
17BOUYER Eliott973NANTES ST MEDARD DOULON40 A
17RUDER Mathéo1005FCJ BOOTZHEIM40 A
17HEURTIN Flavien1020BRESSE PING - TENNIS DE TABLE40 A
17CRENN Pierrick1071CLUB PONGISTE DE GIROMAGNY40 A
17DURGET Mathys1195NEUVES MAISONS TT40 A
17MACAIRE Vincent1449US ST EGREVE T.T.40 A
17LAINE-CAMPINO Clement1243OLIVET USM TT40 A
17ALBENQUE Nolan1213AIZENAY CPF40 A
17JANUS Tomasz1291BOULOGNE BILLANCOURT AC40 A
33ATTIMON Antoine1186ST NAZAIRE LEON BLUM TT20 A
33SERINGE Timeo1015ANNECY TENNIS DE TABLE20 A
33PRUDHOMME Arno982JARNISY TENNIS DE TABLE20 A
33GROLLEAU Lucas911JEUMONT PPC20 A
33LACROIX Quentin841JULIEN LACROIX TT20 A
33LANCON Hugo819FLINES LEZ RACHES PPC20 A
33NASR Antoine819ST QUENTIN TT20 A
33GUERRAND Valentin833TT BLAGNACAIS20 A
33COTON Flavien870BRUILLE CTT20 A
33RIVIERE-FAURE Noha913MARLY LE ROI US20 A
33KHELIFI Amine979PPC VILLENEUVE20 A
33LEBLOND Benjamin1052US SANDILLON TT20 A
33PERLI Robin1077U.S.T.T. SASSENAGE20 A

N2 Minimes Filles (F) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1CHEVALLIER Carolane692Club Pongiste Nieulais100 E
2GOLAB Jeanne700Niort Tennis de Table80 E
3PHAM VAN Leonie802TT BLAGNACAIS65 E
4JACQUOT Lyne609JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT50 E
5DE CARO Elise560US RAMONVILLE TT40 E
6GARRIGOU Florine672PPC VILLENEUVE30 E
7BRUNEAU Emilie692STADE MONTOIS25 E
8MICHAUD Dinaly708Angoulême TTGF20 E
9CARBONNIER Anna651AS LIBOURNE15 E
10VANÇON Laurène574U.S.MONTAUBAN T.T.10 E
11RICHE Manon641Périgné TT5 E
12DOUGNON Adele506RAQUETTE ARDOISIERE2 E

N2 Cadets Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1BERNIARD Alexis1540SAINT ORENS TT100 D
2LÉCOLLIER Mathis1540TT PLAISANÇOIS80 D
3VIVES Quentin1439TT PLAISANÇOIS65 D
4DE BOUYN Romée1533CAM BORDEAUX50 D
5DIDIER Lucas1343TT PLAISANÇOIS40 D
6DELACUVELLERIE Florent1310La Rochelle CP Rochelais35 D
7LAPEYRE Romain1427CAM BORDEAUX30 D
8LEGENDRE Benjamin1180TT BLAGNACAIS25 D
9LESPINASSE Idaho1363Saintes USSTT20 D
10HUMBERT Mathis1395SAG CESTAS15 D
11COLAS Samuel1573Angoulême TTGF10 D
12MENETRIER Antoine1314STADE MONTOIS7 D
13AGUILAR Timothé1402PPC VILLENEUVE5 D
14SADRAN Anthony1346TT PLAISANÇOIS4 D
15THOMAS Benjamin1149Entente Pongiste Pays Sostranien3 D
16VERIN Paul1182Couzeix Tennis de Table2 D

N2 Juniors Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1SALESSE SALAGNAD Nathan2045Angoulême TTGF100 C
2MORIN Kerwan1898SAINT ORENS TT80 C
3ARCHIPCZUK Paul1840RAQUETTE MARMANDAISE65 C
4DESTARAC Louis1881Gond Pontouvre T.T.G.P.50 C
5KHUTSICHVILI Illia1818U.S.MONTAUBAN T.T.40 C
6AUCOUTURIER Adrien1872Saintes USSTT35 C
7GECZY Romain1813Saintes USSTT30 C
8GRANDET Hugo1762Saintes USSTT25 C
9BASTIE Guillaume1875AS LIBOURNE20 C
10GALINIER Clément1676TT BLAGNACAIS15 C
11CHERRIER Kelian1536EATT SAINT YRIEIX10 C
12FIDEL Thomas1651JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT7 C
13PHAM VAN Julien1816TT BLAGNACAIS5 C
14OTERO Nicolas1547JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT4 C
15MLINARIC Maxime1868ASPTT ALBI3 C
16GUERMIT Antoine1545Entente Pongiste Pays Sostranien2 C

R1 Filles - de 11 ans (F) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1LACOUTURE Lisa538TT BLAGNACAIS100 G
2MARQUIER Angele501PING ST PAULAIS80 G
3BERTY Clara534SAINT ORENS TT65 G
4WAKNINE Assia522TT PLAISANÇOIS50 G
5PALLARES Lola500RIEUMES MAUZAC SLTT40 G
6NIQUET-SEYER Lucile500PING ST PAULAIS35 G
7ASPE Léonie500PING ST PAULAIS30 G
8RAHMOUNE Cecile500SAINT ORENS TT25 G
9SANDRAL Lalie500PING ST PAULAIS20 G
10ROYER Anais500TT LABASTIDE GAILLAC15 G
11DUFRECHOU Aimie500Cercle Pongiste VICOIS10 G
12GRANDJEAN Savannah500PING ST PAULAIS7 G
13FELLONEAU Mayane500TT PLAISANÇOIS5 G

R1 - de 13 ans Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1DE GERANDO Edouard880CASTRES TARN-SUD TT100 F
2SENTES Leo703TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.80 F
3MERZEAU Lucas691TT PLAISANÇOIS65 F
4REVAUX Mathis671ASPTT TOULOUSE T.T.52 F
5GRANDJEAN Quentin716PING ST PAULAIS42 F
6ARTIGAU Théo781E S POUZACAISE37 F
7BOURZAT-PUJOL Axel759PPC FUXEEN32 F
8CAZALS Maxime668TT BLAGNACAIS28 F
9BRIROT Ludovic701RIEUMES MAUZAC SLTT25 F
10LERAY Romain674U.S.MONTAUBAN T.T.24 F
11POMES Alexis739E S POUZACAISE23 F
12DUCLUZEAUD Victor648C.L.L.L.COLOMIERS22 F
13LOUKILI Medhi610U.S.MONTAUBAN T.T.17 F
14DARMON Alexandre503US RAMONVILLE TT15 F
15AGUILAR Willy621SAINT ORENS TT13 F
16ASENCIO Obed500CP AUSCITAIN11 F
17REIZ Noham585FOYER RURAL AUSSONNE9 F
18GARNIER Joris543TT BLAGNACAIS8 F
19BERTRAND Clement658CASTEL LAVIT TT7 F
20LEJON Gaspar567TT PLAISANÇOIS6 F
21HECKMANN Virgile541TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.5 F
22AGUILAR Gauthier500U.P.MAZAMETAINE4 F
23GIPPA Emile615U.S. CARMAUX TT3 F
24NOEL Aymeric513TT PRAYSSACOIS2 F

R1 - de 15 ans Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1ESPINOUX Jules929TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.100 E
2MARTIGNAC Nicolas1156PING CLUB D'OLEMPS80 E
3LACOME Tommy1024TT BLAGNACAIS65 E
4CLEMENT Theo927TARBES ODOS PYRENEES TT52 E
5LE GUELAFF Mael955TT PLAISANÇOIS42 E
6JALBO Robin948ASPTT ALBI37 E
7PELOSO Lucas771TT BLAGNACAIS32 E
8EHRHART Yann1072TT BLAGNACAIS28 E
9GAZIGLIA Guillaume1001PING CLUB D'OLEMPS25 E
10PY Florian775CASTELGINEST TT24 E
11JOORIS Maël1068LIMARGUE Tennis de Table 4623 E
12GILLES Corentin905CASTRES TARN-SUD TT22 E
13ZAMPAGLIONE Andrea818PPC SEGALA VIAUR17 E
14HUSSON Renaud1069CP AUSCITAIN15 E
15BARRE Kevin757C.L.L.L.COLOMIERS13 E
16BARON Louis660TARBES ODOS PYRENEES TT11 E
17PIFFETEAU Adam986L ATOUT STEPHANOIS9 E
18CAM Thanilh791TT BLAGNACAIS8 E
19DOUCET Thibault809CP AUSCITAIN7 E
20PLANTADE Thomas796CASTEL LAVIT TT6 E
21VANSUYPEENE Esteban831U.S.MONTAUBAN T.T.5 E
22ROZIS Paul642Cercle Pongiste VICOIS4 E
23PEYRARD Gautier639PING ST PAULAIS3 E
24DANSET Thibault500LIMARGUE Tennis de Table 462 E

R1 - de 18 ans Garçons (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1BOUHADDI Thibaut1706ASPTT ALBI100 D
2VALENTI Antoine1468TT BLAGNACAIS80 D
3ASENSIO TEIXERA Emili1357CP AUSCITAIN65 D
4MABILLE Mickael1499ASPTT TOULOUSE T.T.52 D
5TORNOS Lucas1325TT ST JORY42 D
6MAZET Thomas930SAINT LYS OLYMPIQUE37 D
7FLAN Sylvain1408CP AUSCITAIN32 D
8BRIROT Thomas1199RIEUMES MAUZAC SLTT28 D
9SEGRESTAN Lucas1375CP AUSCITAIN25 D
10AMSELLEM Nathan1141TT PLAISANÇOIS24 D
11SERRA Mael1174TT CRAYSSACOIS23 D
12PEREZ Matthieu1139TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.22 D
13BERTOIA Joris1082L ATOUT STEPHANOIS17 D
14CAVERZAN Valentin963CASTEL LAVIT TT15 D
15ARGUEL Jules1139ASPTT ALBI13 D
16LOZANO Anthony933TT ST JORY11 D
17CAVERZAN Clement774CASTEL LAVIT TT9 D
18THOMAS Paul992CAHORS TENNIS DE TABLE8 D
19CORBION Fabien999CP AUSCITAIN7 D
20NOEL Anthony674TT PRAYSSACOIS6 D
21WILLEMS Obbe792PPC SEGALA VIAUR5 D
22SANCHEZ Julien850TARBES ODOS PYRENEES TT4 D
23BLANC Guillaume875PING ST PAULAIS3 D
24DALBIN Clément1032TT PLAISANÇOIS2 D

R1 - Messieurs (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1SOUSTRADE Rémy2036U.S.MONTAUBAN T.T.100 C
2CABANEL Florian1953CP AUSCITAIN80 C
3LAMBERT Gilles1883JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT65 C
4POURCEL Sylvain1851ASPTT TOULOUSE T.T.50 C
5BLICHER THOMANN Timothee1902TOULOUSE O A C40 C
6ROSSI Enzo1700U.S.MONTAUBAN T.T.35 C
7DUPUY Fabien1687US RAMONVILLE TT30 C
8ESTER Kevin1594PPC FUXEEN25 C
9RODRIGUES Anthony1572CP AUSCITAIN20 C
10MLINARIC Bastien1629ASPTT ALBI15 C
11CUBERO Laurent1588CP AUSCITAIN10 C
12MOURGUES Nicolas1324QUINT FONSEGRIVES TENNIS DE TABL7 C
13VEENSTRA Lionel1670TT BLAGNACAIS5 C
14AUBARET Anthony1475CASTEL LAVIT TT4 C
15ALARY-TOSSAINT Philippe1399FOYER RURAL AUSSONNE3 C
16BRION Martin1731JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT0 C

R2 - Messieurs (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1BUISSON Guillaume1694PINS-JUSTARET VILLATE TT100 D
2DUTOIT Léo1631TT FRONTON80 D
3ROCA Frédéric1524TT BLAGNACAIS65 D
4DELBOUYS Yann1301TT FROUZINOIS55 D
5CLEIS Guy1644U.P.MAZAMETAINE45 D
6FILLET Silvere1510ASPTT TOULOUSE T.T.40 D
7RAKOTONIRAINY Tsiry1434ASPTT TOULOUSE T.T.37 D
8OHANNESSIAN Serge1399PINS-JUSTARET VILLATE TT35 D
9TOUZARD Marc1566ASPTT TOULOUSE T.T.33 D
10SAINT-POL Remi1371ASPTT ALBI32 D
11ROBERT Nicolas1400PINS-JUSTARET VILLATE TT31 D
12PRIELS Maxime1256CAHORS TENNIS DE TABLE30 D
13POPLIN Alexis1280PING CLUB D'OLEMPS29 D
14SAMARA Dylan1338TT FRONTON28 D
15SALITOT Axel1349U.S.MONTAUBAN T.T.27 D
16RESPAUD BOUNY Alain1311TOULOUSE ATHLETIC CLUB26 D
17URBAN Wilfried1410CP ST GIRONNAIS23 D
18BOUSQUET Anthony1368PING CLUB D'OLEMPS20 D
19LEFORT Jordan1384TT FROUZINOIS17 D
20MAHJOUB Vivien1183TARBES ODOS PYRENEES TT15 D
21RAMANGASALAMA Lalatiana1319TT REVEL-LAURAGAIS13 D
22BOULARD Maxime1164PING CLUB D'OLEMPS12 D
23PIVETEAU Remi1117FR DE CRAMPAGNA11 D
24MOREAU Mathieu1312GRAULHET TENNIS DE TABLE10 D
25BAFFREAU Stephane1180TARBES ODOS PYRENEES TT9 D
26BRULE Alexandre1187STADE OLYMPIQUE MILLAVOIS8 D
27BOUCHER Eric1170EAUZE E.C.L.A. TT7 D
28NICOLAS Alexis1051PREIGNAN AUBIET CASTELNAU TT6 D
29MORALES Gauthier1159GRAULHET TENNIS DE TABLE5 D
30MURET Thierry924ASPTT ALBI4 D
31SZTAJNBERG Carl1040U.S.MONTAUBAN T.T.3 D
32REY Christopher1215PPC FUXEEN0 D

D1 Moins de 11 ans A (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1RIVET Simon528TT PLAISANÇOIS100 H
2SINHLYVONG Louis522TT FROUZINOIS80 H
3ESCOUBOUE Benjamin504TT FROUZINOIS65 H
4DEFER Dimitri526COTEAUX BELLEVUE TT55 H
5BADOR Arthur524TT PLAISANÇOIS45 H
6DOSSOU Ryan500FOYER RURAL AUSSONNE40 H
7CAROLE Noa532TT FROUZINOIS37 H
8VIGNOLLES Arnaud524FOYER RURAL AUSSONNE35 H
9LAROCHE Remi500A.S.C. MONTAUDRAN33 H
10TU NGUYEN Minh khang500TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.32 H
11CITTON Thomas500TT FROUZINOIS31 H
12CHRETIEN Jean510TT BLAGNACAIS30 H
13CHANTECAILLE Erwan523C.L.L.L.COLOMIERS29 H
14DOSSOU Tyron521FOYER RURAL AUSSONNE28 H
15CAGNIARD Mathieu500TT PLAISANÇOIS27 H
16CHRETIEN Paul506TT BLAGNACAIS26 H
17SCANDELLA Rodolphe500TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.23 H
18PHAM Le couang500TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.20 H
19MOINE Timéo500JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT17 H
20HA Minh bao500SAINT ORENS TT15 H
21CEAUX Samuel500TOULOUSE ATHLETIC CLUB13 H
22ARRAMON Dorian500TOULOUSE ATHLETIC CLUB12 H
23DELPORTE Thibo500TT ST JORY11 H

D1 Moins de 13 ans (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1LACOUTURE Alexandre563TT BLAGNACAIS100 G
2MEYER Gregory553FOYER RURAL AUSSONNE80 G
3DUPLAN Thibault603SAINT ORENS TT65 G
4LEROY Theo528C.L.L.L.COLOMIERS52 G
5LOUIS Arthur573FOYER RURAL AUSSONNE42 G
6MANENT Felix509SAINT ORENS TT37 G
7MAURIN Lucas526JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT32 G
8MAILLARD Arthur554TT PLAISANÇOIS28 G
9BONNES Ulysse517US RAMONVILLE TT25 G
10TEISSEYRE Dorian502SAINT ORENS TT24 G
11MARQUES Jimmy558TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.23 G
12BARRERE Mathias500TT PLAISANÇOIS22 G
13NZILI Alexandre500A.S.C. MONTAUDRAN17 G
14JOURDAN Thomas500TT FRONTON15 G
15RAMANGASALAMA Florian598TT REVEL-LAURAGAIS13 G
16FRUCHON Gaspard513JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT11 G
17MOLLET Tom569TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.9 G
18SIEVIC Robin507COTEAUX BELLEVUE TT8 G
19CANELLAS Mathieu500FOYER RURAL AUSSONNE7 G
20LO Gabriel502FOYER RURAL AUSSONNE6 G
21COMBEY Mathis500FOYER RURAL AUSSONNE5 G
22MULLER Quentin503TT PLAISANÇOIS4 G

D1 Moins de 15 ans (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1MARCELA Hugo816TT FRONTON100 F
2LASSOUED Nahel651TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.80 F
3PHILIPPE Tom611PINS-JUSTARET VILLATE TT65 F
4DAVID REY Robin593C.L.L.L.COLOMIERS52 F
5LEMOINE Lilian631ASPTT TOULOUSE T.T.42 F
6SCHWARTZ Clément617ASPTT TOULOUSE T.T.37 F
7GONZALEZ Damien674TT ST JORY32 F
8LABORIE Florian530TT BLAGNACAIS28 F
9GARRIDO Nathan688TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.25 F
10BOULET Guillaume526FOYER RURAL AUSSONNE24 F
11ISSERTE Bastien510TT PLAISANÇOIS23 F
12MATHARAN Luca556JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT22 F
13DELLUC Aurelien522FOYER RURAL AUSSONNE17 F
14GAUTHIER Nicolas500SAINT LYS OLYMPIQUE15 F
15BROCHET Manuel536TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.13 F
16VACILOTTO Baptiste500ASPTT TOULOUSE T.T.11 F
17BARBIER Francois528TT PLAISANÇOIS9 F
18DELHOM Pierre500TT FRONTON8 F
19GONZALEZ Arthur532TT BLAGNACAIS7 F
20BAYART Paulin500JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT6 F
21JAMIN Maxime507SAINT LYS OLYMPIQUE5 F
22SALEMME Cément508JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT4 F
23DESILLES Lucas500C.L.L.L.COLOMIERS3 F

D1 Moins de 18 ans (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1ROTENBERG Alexis879SAINT ORENS TT100 E
2FERNON Maxime802TT PLAISANÇOIS80 E
3RENAUD Yves833TT PLAISANÇOIS65 E
4SULISSE Jérémy775TT REVEL-LAURAGAIS52 E
5TESSIER Anthony1058ASPTT TOULOUSE T.T.42 E
6PESQUE Malo787TT BLAGNACAIS37 E
7VAN HAUTE Simon637C.L.L.L.COLOMIERS32 E
8CAMPANA Luka914TT ST JORY28 E
9ACCOCE Iban771JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT25 E
10BLARY Kevin678TT REVEL-LAURAGAIS24 E
11ROBERT Benjamin582TT ST JORY23 E
12PAILLET Antoine500ASPTT TOULOUSE T.T.22 E
13MATUSZAK Emile500TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.17 E
14FAUDOU Clément552TT BLAGNACAIS15 E
15TRUQUET Flavien530TT FROUZINOIS13 E
17MEROU Nicolas600TT BLAGNACAIS9 E
19FROMENT Axel500TT FROUZINOIS7 E
21BARDAZZI Anthony500TT BLAGNACAIS5 E

D1 seniors messieurs (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1ICHARD Baptiste1284TT BLAGNACAIS100 E
2SANTOS Marvin1213TT PLAISANÇOIS80 E
3PLASSON Guillaume1340TT BLAGNACAIS65 E
4KIEFFER Guy1154FOYER RURAL AUSSONNE52 E
5GALAMPOIX Marc1357TT BLAGNACAIS42 E
6LATOUR David885RIEUMES MAUZAC SLTT37 E
7GRONDIN Antonio1356PINS-JUSTARET VILLATE TT32 E
8MATUSZAK Pascal1077TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.28 E
9HADAM Hervé1306RIEUMES MAUZAC SLTT25 E
10CAMPS Tristan1018SAINT LYS OLYMPIQUE24 E
11RENELEAU Simon1030CASTELGINEST TT23 E
12SACQUET Thomas1097TT ST JORY22 E
13CHEZEAUX Julien1354SAINT ORENS TT17 E
14MEROTTO Christophe947TOULOUSE O A C15 E
15DURAND Remi915TT BLAGNACAIS13 E
16TALOTTI Serge1070TT BLAGNACAIS11 E
17FIENG Mathieu900RIEUMES MAUZAC SLTT9 E
18JACOB Baptiste1120TT BLAGNACAIS8 E
19SAVOLDELLI Patrick1150SAINT LYS OLYMPIQUE7 E
20LUCIA Yann936CASTELGINEST TT6 E
21PAYET Thierry1015SAINT ORENS TT5 E
22BARBIER Eddy942RIEUMES MAUZAC SLTT4 E
23BEPOLDIN Dimitri878ASPTT TOULOUSE T.T.3 E

D2 Moins de 13 ans (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
GONZALEZ Damien512C.L.L.L.COLOMIERS
BRUNET Quentin500TT FRONTON
BACCARIA Roman500US RAMONVILLE TT
KAISER Ancelin500A.S.C. MONTAUDRAN
BAYARD Nolan500TT DE LA HYSE
LASFARGUES Tom505FOYER RURAL AUSSONNE
LEGROS Alexis519TT BLAGNACAIS
DUPPI Thomas500SAINT LYS OLYMPIQUE
GER Lucas500TT ST JORY
BARDINA Sacha500SAINT LYS OLYMPIQUE
LOPEZ Marc500FOYER RURAL AUSSONNE
FOURNIE Marius500SAINT ORENS TT
GARCIA Hugo500SAINT ORENS TT
BEAU Théotime500ASPTT TOULOUSE T.T.

D2 Moins de 15 ans A (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1SERRANO Leo597C.L.L.L.COLOMIERS100 G
2MIGNOT Simon547C.L.L.L.COLOMIERS80 G
3DE ANTONI Enzo500TT ST JORY60 G
4GONCALVES Nathan500JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT45 G
5LIGNON Evan500TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.33 G
6GOUAISBAUT Antoine500ASPTT TOULOUSE T.T.21 G
7GUIZARD Léo500TT DE LA HYSE12 G
8LORBLANCHES Julien500TT BLAGNACAIS5 G
9GARCIA Thibaud500TT FRONTON2 G

D2 Moins de 18 ans (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1ROUX Antonin910COTEAUX BELLEVUE TT100 F
2SIBRA Guillaume580SAINT LYS OLYMPIQUE80 F
3BELLANDI Sandro663TT ST JORY65 F
4DALL'ARMI Dylan606TT ST JORY52 F
9LEMAIRE Augustin626QUINT FONSEGRIVES TENNIS DE TABL25 F
10ROUZEAU Florent507SAINT ORENS TT24 F
11LE MARHOLLEC Quentin505FOYER RURAL AUSSONNE23 F
12MOKHTAR Abdallah522TT BLAGNACAIS22 F
17HECQUET Marvin500TT FROUZINOIS9 F
18CASTERAS Paul500QUINT FONSEGRIVES TENNIS DE TABL8 F
19RIVIERE Tom500TT PLAISANÇOIS7 F
23GUIOUAZ Adam500TT PLAISANÇOIS3 F
24LAMPIN Hugo500ASPTT TOULOUSE T.T.2 F

D2 seniors messieurs (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1GUERRA Sébastien1245TOULOUSE O A C100 F
2CHEROY Vincent934TT BLAGNACAIS80 F
3PICARD Romain938COTEAUX BELLEVUE TT65 F
4MAGNA Fabrice918CASTELGINEST TT52 F
5WAGNER Geoffrey973TT ST JORY42 F
6YOUSFI Yacine918US RAMONVILLE TT37 F
7RINCON Vincent788SAINT ORENS TT32 F
8CARAYOL Jean pierre869TT BLAGNACAIS28 F
9BREFEL Jean pierre1009SAINT LYS OLYMPIQUE25 F
10BENATO Corentin953US RAMONVILLE TT24 F
11RABERANTO Santatra986JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT23 F
12GRILLET Laurent1036TOULOUSE O A C22 F
13RAKOTONDRAJAONA Tely867TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.17 F
14LOZANO Nicolas847TT ST JORY15 F
15SONNENLITTER Pascal908SAINT ORENS TT13 F
16GIREJENSKI Stephane786SAINT LYS OLYMPIQUE11 F
17MARC Stephane858TT ST JORY9 F
18LAFFAIRE Christophe756JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT8 F
19RAONIMANANA Bernardin817US RAMONVILLE TT7 F
20OULIBAUT Florian776TT ST JORY5 F
21DIMNET Jean-luc783CASTELGINEST TT4 F

D3 seniors messieurs (M) - Tour 4

RangNomCltClubPts
1COT Max926CASTELGINEST TT100 G
2HAMRI Nagibe532TT REVEL-LAURAGAIS80 G
3GUERRE Alain769JS CUGNAUX/VILLENEUVE TT65 G
4RACINE Frédéric610TOULOUSE O A C52 G
5JOSSO Steven734SAINT ORENS TT42 G
6CHARLET Jean-michel570SAINT ORENS TT37 G
7CHAPUT David514TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.32 G
8BRANDLIN Didier625TT ST JORY28 G
9VILLA Sebastien678ASPTT TOULOUSE T.T.25 G
10LEGRAND Gilles638TT BLAGNACAIS24 G
11CURTIL Jean louis658TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.23 G
12DIDELOT Etienne521TOULOUSE PATTE D'OIE T.T.22 G
13LE VIGOUROUX Damien544TENNIS DE TABLE PIBRACAIS17 G
14CAMPANA Laurent673TT ST JORY15 G
15SIHARATH Cyrille554TT FRONTON13 G
16ZOLUBAK Sebastien575TENNIS DE TABLE PIBRACAIS11 G
17MONTERDE Daniel519TENNIS DE TABLE PIBRACAIS9 G
18VIAL Michel537SAINT ORENS TT8 G
19TOULOUSE Gerald583SAINT LYS OLYMPIQUE7 G
20ALOCCIO Pascal500RIEUMES MAUZAC SLTT6 G
21HAMMEL Xavier500US RAMONVILLE TT5 G